NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY

1.ledna 2022

Máme nové webové stránky. Pojďte se podívat www.bosladna.cz .
... více

MODERNÍ PET OBALY PRO MINIPIVOVARY

1.dubna 2020

Nabízíme PET obaly pro plnění piva na stáčeních linkách i formou ručního plnění. V období pivních slavností a festivalů určitě oceníte naše odnosná ouška, která zákazníkům usnadní lepší manipulaci.
... více

OBALY NA FRESH JUICE A SMOOTHIE

1.února 2017

Připravili jsme pro Vás nové obaly na Fresh Juice a Smoothie. Obaly mají široké hrdlo a jsou určeny pro potraviny BEZ KONZERVANTŮ. PET láhve jsou v objemu od 250ml až do 1L. Záleží jen na Vás, jakou variantu si zvolíte.
... více

FACEBOOK

1.září 2017

Sledujte nás na Facebooku. Označte naši STRÁNKU „To se mi líbi“ a už si nenechte ujít novinky u nás.
... více

Zákaznický servis

Bezplatně pro Vás rádi připravíme nabídku kompletní dodávky.

Naše výrobky pro Vás  přichystáme  dle Vašich požadavků a potřeb. Kompletujeme uzávěry ve stejném počtu s lahvemi. Zdarma je balné.

Balení plastových lahví nabízíme v pytlích nebo balení na proložkách. Takto připravené PET láhve  jsou skládány na palety a fixovány folií. Neúčtujeme palety v případě zásilky prostřednictvím smluvního partnera.

U dodávek malého rozsahu,  za zboží platíte v momentě převzetí. Nepožadujeme platbu předem ani žádné zálohy.

Stejně tak si můžete láhve vyzvednout přímo na adrese společnosti . Máme pro Vás připravený servis, kde Vám zkompletujeme dodávky přímo na místě a bez nákladů na dopravu. Zboží je možné si vyzvednout po potvrzení objednávky na adrese sídla firmy v pracovní době.